Ile kosztuje ilustracja

Projektuję od wielu lat i stworzyłam mnóstwo ilustracji, zarówno prostych jak i skomplikowanych. Często były to ilustracje na opakowania, ilustracje występujące w logotypach, na plakatach, w folderach dla dużych firm. Bardzo prawdopodobne, że widzieliście je, bo to projekty i ilustracje stanowiące identyfikację znanych marek produktów dostępnych w sklepach i internecie.Zamawiając u mnie ilustracje i projekty macie Państwo pewność, że otrzymacie prace na bardzo wysokim poziomie, proszę zerknąć na portfolio i Klientów, dla których pracowałam.

Często zadajecie pytania o ceny ilustracji, projektów opakowań i różnych tworzonych przeze mnie grafik. Dokładne ceny mogę ustalić dopiero po określeniu zakresu pracy projektowej. Ale jeśli interesuje Was, ile kosztuje stworzenie dobrej ilustracji – wyjściowo można przyjąć poniższe stawki.

Projekt postaci

Wymyślenie i narysowanie postaci to ok. 2.500,00 zł netto. Cena ustalana indywidualnie po dosłaniu szczegółów dotyczących oczekiwanej ilustracji –  czy jest to postać ludzka, zwierzęca? jaka stylistyka? prosta kreska? ilustracja bardzo realistyczna

Ilustracje na opakowania

Ilustracje wiodące, główne, wielokrotnie zastępujące fotografie – w zależności od rodzaju, stylistyki, ilości zamówionych projektów – od 1.000,00 zł netto.

KOMPLETNY PROJEKT OPAKOWANIA
Pamiętaj – możesz zamówić u mnie całe opakowanie. Jestem nie tylko ilustratorem, ale też i projektantem, a opakowania to jeden z moich ulubionych rodzajów projektów graficznych..

Ilustracje modowe

Ilustracje mody czyli rysunki postaci kobiet, mężczyzn, ubrań i innych elementów mody: akcesoriów, toreb, okularów, szali, butów, sylwetek itp. – od 700,00 zł netto.

Ilustracje na karty, gry, plansze

Ilustracje na zamówienie, często dokładnie pod dany wykrojnik, wielkości itp. – przedział cen od 300,00 zł netto za ilustrację pojedynczą, złożone, skomplikowane ilustracje wiodące od 1000,00 zł netto.

Ilustracje książek

W zależności od adresatów wydawnictwa, wybranej stylistyki, komplikacji tekstu i ilości zamówionych stron – od 400,00 zł netto.

ILUSTROWANIE I SKŁAD KSIĄŻEK
Pamiętaj – możesz zamówić u mnie przygotowanie ilustracji oraz złożenie całego wydawnictwa. Jeśli panuję nad całym składem efekt jest z reguły dużo lepszy – możemy poszaleć bawiąc się tekstem i ilustracją, bo wszystko tworzone jest spójnie przez jedną osobę. Zapytaj mailem o wycenę.

Moja witryna wykorzystuje ciasteczka, aby działać lepiej i być lepiej dopasowana do Waszych oczekiwań.
Ok, lubię ciasteczka.