Ile kosztuje ilustracja

Projektuję od wielu lat i stworzyłam mnóstwo ilustracji, zarówno prostych jak piktogramy i skomplikowanych. Często były to ilustracje na opakowania, ilustracje występujące w logotypach, na plakatach, w folderach dla dużych firm. Bardzo prawdopodobne, że widzieliście je, bo to projekty i ilustracje stanowiące identyfikację znanych marek produktów dostępnych w sklepach i internecie. Zamawiając u mnie ilustracje i projekty macie Państwo pewność, że otrzymacie prace na bardzo wysokim poziomie, proszę zerknąć na portfolio i Klientów, dla których pracowałam.

Jakie są ceny ilustracji, projektów opakowań i różnych tworzonych przeze mnie grafik? Zapraszam do wysłania maila z zapytaniem i krótkim opisem projektu.

Projekt postaci

Wymyślenie i narysowanie postaci to koszt od 1000 zł netto. Cena zależy od złożoności ilustracji. Znaczenie ma to, czy postać ma być abstrakcyjna, ludzka, czy ma to być zwierzątko.

Jeśli nie ma żadnych założeń – to nie problem, zaproponuję własne pomysły 🙂

Ilustracje na opakowania

Ilustracje na opakowania bardzo się przydają. Wyślij proszę zapytanie z opisem projektu, a ja prześlę szacunkową wycenę.

KOMPLETNY PROJEKT OPAKOWANIA
Pamiętaj – możesz zamówić u mnie całe opakowanie. Jestem nie tylko ilustratorem, ale też i projektantem, a opakowania to jeden z moich ulubionych rodzajów projektów graficznych..

Ilustracje na karty, gry, plansze

Ilustracje na zamówienie, często dokładnie pod dany wykrojnik, wielkości itp. – to koszt od 100,00 zł netto.

Ilustracje książek

Rysuję ilustracje do książek, na okładki, tworzę komiksy. Do wyceny ilustracji potrzebuję kilka słów o tym, co ma przedstawiać oraz jak dużo grafik potrzebujesz.

ILUSTROWANIE I SKŁAD KSIĄŻEK
Pamiętaj – możesz zamówić u mnie przygotowanie ilustracji oraz złożenie całej książki. Jeśli panuję nad całym składem efekt jest z reguły dużo lepszy – możemy poszaleć bawiąc się tekstem i ilustracją, bo wszystko tworzone jest spójnie przez jedną osobę. Zapytaj mailem o wycenę.

Moja witryna wykorzystuje ciasteczka, aby działać lepiej i być lepiej dopasowana do Waszych oczekiwań.
Ok, lubię ciasteczka.